Torba AUTO-BAG   Gdzie kupić?   Ekologia
Media o nas   O firmie   Kontakt
Rozwiązania dla biznesu
Ekologia

Dlaczego AUTO-BAG jest produktem ekologicznym?


Misja:
ochrona środowiskaUżywając torebki zapobiegamy wyrzucaniu śmieci przez okno
w samochodzie i tym samym zapobiegamy zanieczyszczaniu przydrożnych rowów i lasów. AUTO-BAG wpływa bezpośrednio na podnoszenie świadomości ekologicznej i kształtowanie poprawnej postawy ukierunkowanej na poszanowanie środowiska naturalnego.
Materiał
i jakość wykonaniaTorebki wykonane są z jednorodnego materiału - papieru, który ponownie może być wykorzystany.

Dobór materiałów i jakość wykonania pozwala używać torebkę wielokrotnie.
Projekt:
optymalne wymiaryTorebka została zaprojektowana
i wykonana w taki sposób, aby późniejsze rozdzielenie na elementy wykonane z jednorodnych materiałów było bardzo proste. Torebka posiada wymiary i pojemność tak aby jej użytkowanie było jak najbardziej efektywne.


Recykling:
ponowne wykorzystanieTorebka jak i zawartość trafiając do kosza na śmieci, a później do Zakładu Gospodarki Odpadami (sortowni) mogą zostać poddane procesom recyklingu (papier, plastik, aluminium, bioodpady) i ponownie wykorzystane.
Edukacja proekologiczna:
kształtowanie świadomości
ekologicznejTorebka doskonale może pełnić rolę edukacyjną jako nośnik informacji. Duża powierzchnia pozwala na umieszczenie rysunków, treści proekologicznych.
Bezpieczeństwo:
eliminowanie zagrożeń na drodzeUżytkowanie torebki zapobiega wyrzucaniu śmieci na jezdnię przed/na jadące inne pojazdy, dzięki czemu inni kierowcy nie są narażeni na sytuacje, które mogą być przyczyną nieszczęśliwych wypadków.


 604 527 300     biuro@auto-bag.pl   
Zapraszamy do zakupów 


(c) 2013-2016 Auto-Bag.pl  design: www.lodzinska.pl